Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Wolności 69A, 34-220 Maków Podhalański, Polska icon_widget_image Tel: +48 33 8757521 Fax: +48 33 8757531 icon_widget_image kontakt@auto-bast.com
Image Alt
Nasze Usługi

Automatyka i Robotyka

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przemysłowej, a w szczególności motoryzacyjnej, firma AutoBast jest dostawcą efektywnych rozwiązań zarówno w zakresie automatyzacji maszyn, jak i implementacji robotów na liniach przemysłowych.

AUTOBAST
AUTOBAST

Efektywne rozwiązania automatyzacji

a

AUTOMATYZACJA

Wydajność

Robotyzacja zwiększa wydajność oraz zapewnia stabilność (precyzyjny wynik) danego procesu. Dzięki automatyzacji na liniach produkcyjnych następuje poprawa bezpieczeństwa dla pracowników (zastąpienie w zadaniach szczególnie niebezpiecznych) oraz eliminacja narażania operatorów na szkodliwe warunki pracy (np. hałas, wysoka temperatura).

a

AUTOMATYZACJA

Kompleksowość

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektu (wygrodzenia, system bezpieczeństwa), programowania, montażu, testów, instalacji i finalnego uruchomienia w zakładzie klienta. Od lat jesteśmy integratorami i współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami robotów: ABB, Mitsubishi, KUKA, Yaskawa, Fanuc.

AUTOBAST - AUTOMATYKA / ROBOTYKA

Automatyzacja produkcji

Pozwala na wprowadzenie rozwiązań, które mogą wyeliminować problemy z którymi mierzą się zakłady produkcyjne w dzisiejszych czasach. Automatyzacja, optymalizacja i inteligentna robotyzacja procesów produkcyjnych to przede wszystkim korzyści w postaci niższych kosztów oraz lepszej jakości produktu.