Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Wolności 69A, 34-220 Maków Podhalański, Polska icon_widget_image Tel: +48 33 8757521 Fax: +48 33 8757531 icon_widget_image kontakt@auto-bast.com
Image Alt
Nasze Usługi

Sprawdziany kontrolne i urządzenia pomiarowe

AB w ramach tej grupy produktowej dostarcza dedykowane narzędzia do kontroli półproduktów oraz gotowych komponentów.

AUTOBAST
Nasze usługi

Kompleksowa kontrola

a

AUTOBAST

Gotowe stanowiska

Zakres oprzyrządowania oferowanego przez naszą firmę zaczyna się od prostych sprawdzianów do kontroli wizualnej kształtu i wymiarów (OK / NOK), a kończy na rozbudowanych stanowiskach wyposażonych w własne sterowanie PLC, elementy pneumatyczne, czujniki do wykonania pomiarów i systemy wizyjne.

a

AUTOBAST

Dobór materiałów

Dostarczane przez nas rozwiązania mogą służyć do bazowania detalu, sprawdzania geometrii, pomagać w montażu dodatkowych elementów czy też pozwalają dostosować komponent do określonych wymagań produkcyjnych. Nasze urządzenia i narzędzia wytwarzane są ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych, lekkich kompozytów - w zależności od wymagań i oczekiwań klienta.

Doświadczenie

Projekt

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowy projekt (mechaniczny, elektryczny, pneumatyczny), wykonanie oraz pomiar potwierdzony właściwymi raportami z własnego laboratorium. W przypadku zaawansowanych stacji nasi klienci zawsze mogą liczyć na instalację oraz asystę przy wdrożeniu urządzenia.