Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Wolności 69A, 34-220 Maków Podhalański, Polska icon_widget_image Tel: +48 33 8757521 Fax: +48 33 8757531 icon_widget_image kontakt@auto-bast.com
Image Alt
Kim jesteśmy

O nas

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami oraz producentami z branży automotive (Tier 1, Tier 2), spożywczej oraz lotniczej. Doświadczenie naszego zespołu inżynierów i potencjał naszych partnerów pozwalana nam na tworzenie innowacyjnych rozwiązań, tym samym zapewniając nieustanny rozwój naszej firmy oraz gwarantują kompleksowość świadczonych usług.

Historia

AUTOBAST

AutoBast jest producentem dedykowanego osprzętu – głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma została założona w 1990 roku przez Pana Stanisława Balcera i do dzisiaj jest firmą rodzinną.

Na przestrzeni lat firma znacznie się rozwinęła i obecnie zatrudnia ponad 230 osób. AutoBast posiada rozległe działy badawczo-rozwojowe, projektowe oraz współpracuje z klientami, wprowadzając innowacyjne produkty i rozwiązania według wymagań klientów. AutoBast współpracuje z klientami z wielu rynków zagranicznych zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej czy Południowej oraz Azji.

Siła firmy AutoBast to oferta poszerzona o wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania i produkcji przede wszystkim w branży motoryzacyjnej. Niemniej jednak dostarczamy także nasze produkty i usługi dla innych obszarów przemysłu m.in. lotniczej czy też spożywczego.

 1. Powstanie AutoBast

  Firma powstała w okresie transformacji, na początku lat 90-tych i do dnia dzisiejszego znakomicie radzi sobie na konkurencyjnych rynku w sektorze motoryzacyjnym.

 2. Założenie działu projektowego

  Wraz z rozwojem firmy powołano dział konstrukcyjny, który jest sukcesywnie rozwijany. Ponad 70. Inżynierów, automatyków i programistów stanowi o sile naszej firmy.

 3. Pierwsza maszyna CNC

  Tego roku zakupiono pierwszą maszynę sterowaną numerycznie, obecnie takich maszyn mamy ponad 30.

 4. Otwarcie Hali A – 3400m2
 5. Otwarcie Hali C i D – powierzchnia: 2000 m2
 6. Rozbudowa Hali A do 3400m2
 7. Wdrożenie systemu ERP

  Dedykowany system do zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa (zarządzanie projektami, kadry, księgowość, produkcja, logistyka, łańcuchy dostaw, magazyn, metrologia).

 8. Otwarcie Hali B – powierzchnia: 2 500 m2
 9. Zakup maszyny do cięcia wodą Water Jet

  Water Jet to wysoce precyzyjny, szybki i elastyczny system obróbki wszystkich formatów i niemal każdego materiału (metal, kamień, szkło, drewno, laminaty i tworzywa sztuczne).

 10. 3 nowe maszyny CNC

  Dalsza rozbudowa parku maszynowego – na hale trafiają kolejne obrabiarki numeryczne.

 11. 3 nowe maszyny do frezowania

  Zakup kolejnych frezarek CNC pozwalających zwiększyć moce produkcyjne.

Certyfikaty

Nasze
30 30

lat

Obecność na rynku

230 230

Zatrudnienie

Ilość pracowników

35 35

Wyposażenie

Maszyny CNC

8300 8300

Powierzchnia

m2