Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci zrealizować Twoje pomysły!

icon_widget_image Poniedziałek-Piątek: 8:00 do 16:00 icon_widget_image ul. Wolności 69A, 34-220 Maków Podhalański, Polska icon_widget_image Tel: +48 33 8757521 Fax: +48 33 8757531 icon_widget_image kontakt@auto-bast.com
Image Alt
Nasze Usługi

Narzędzia pod indywidualne potrzeby klienta

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz zespołowi inżynierów z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów zakresie narzędzi.

AUTOBAST
AUTOBAST

Narzędzia dostosowane do twoich potrzeb

a

Specjalizacja

Narzędzia

Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowego, dostosowanego pod profil działalności, spełniających wymogi bezpieczeństwa i zgodnych z ergonomią pracy oprzyrządowania służącego do: procesów spawalniczych, montażu, pomiaru, wykrawania, wtryskiwania, gięcia, cięcia, wkręcania, wciskania, kształtowania, czyszczenia, wygrzewania oraz innych nietypowych aplikacji.

a

Narzędzia

Motoryzacja

Wykonywane przez nas narzędzia stosowane są w wielu obszarach produkcyjnych, zwłaszcza w branży motoryzacyjnej, ale również lotnictwie czy przemyśle kosmicznym, gdzie wymagana jest najwyższa dokładność wykonania oraz kontrola jakości na najwyższym poziomie.

Kompleksowe

Wdrożenie

Tak jak w przypadku innych naszym produktów i usług, zapewniamy kompleksową obsługę od etapu konsultacji, poprzez projekt aż po realizację wraz z kompletną dokumentacją. W przypadku bardziej zaawansowanych rozwiązań zapewniamy wsparcie przy wdrożeniu w zakładzie odbiorcy.